Časopis roku 2017

Že školní tišténé médium s názvem ÚL zvítězilo v soutěži o nejlepší časopis Královéhohradeckého kraje pro rok 2017, jsme už zmiňovali. Stejně jako postup do celostátního kola. Jak jsme v národním měření sil skončili, jsme se dozvěděli právě dnes. (kal)

Cukrářský výrobek

Ve středu 20. 12. 2017 proběhne soutěž "O nejlepší cukrářský výrobek".  Chcete-li se pochlubit svým cukrářským uměním (cukroví, pamlsky, perníčky...), přineste výrobek od 7:15 do 7:50 ráno do školy. Vše bude vystaveno ve sborovně školy. O vítězi rozhodnou žáci v tajném hlasování (Ji).

Bleší trh již v pondělí

V pondělí 18. 12. se školní jídelna promění na první dvě přestávky v tržiště, kde si žáci mohou za symbolické ceny vyměnit své zboží. Běžně se prodávají knížky, hračky, šperky a další drobnosti. Prodávající si připraví své místo od 7:40 do 7:55. Ke zboží je nutné přiložit cenovky. Bleší trh organizují členové dětského parlamentu, kteří budou dohlížet na hladký průběh akce. (Ji)

Co se sbírá?

Při třídních schůzkách rodiče požádali o zveřejnění přehledu léčivých bylin, které v tomto školním roce sbíráme. Děkujeme za podnět a rádi vycházíme vstříc. Seznam sbíraných bylin najdete zde. Celoročně bude též k dispozici v sekci "Soutěže"/"Sběrové". (kal)