Vesmírná víkendovka

Dětský parlament připravil pro své mladší spolužáky VESMÍRNOU VÍKENDOVKU, která proběhne od soboty 12. 5. do neděle 13. 5. 2018. Sraz všech účastníků je v sobotu v 9:00 hodin před školou, akce končí v neděli ve 12:00. Pro děti je připravený bohatý program, nebude chybět ani návštěva místní hvězdárny. 

Číst dál...

Den učitelů 2018

Ve středu 28. března 2018 připravil dětský parlament oslavu Dne učitelů. Zapojil se tak do projektu "Hrdá škola", pod jejíž hlavičkou se na různých školách v republice pořádají akce, které mají přinést zpestření školní docházky. 

Číst dál...

Valentýnský den 2018

Na středu 14. února 2018 připravil dětský parlament oslavu SVATÉHO VALENTÝNA. Zapomeneme na hádky a sváry a společně si tento SRDÍČKOVÝ DEN užijeme. Škola bude vyzdobena, o přestávkách budou hrát zamilované písničky, v 9:45 vypustíme BALONKY ŠTĚSTÍ. Po celý den můžete psát VALENTÝNKY, které po skončení akce roznesou parlamenťáci adresátům. Připojte se k oslavám a přijďte všichni v ČERVENÉM, RŮŽOVÉM nebo FIALOVÉM oblečení. Děkujeme. (Ji + DP)

Strašidelná stezka

Bojíte se rádi? Potom si nenechte ujít v pátek 10. listopadu 2017 Strašidelnou stezku, kterou pro vás připravili členové Dětského parlamentu při Základní škole Úpice-Lány. Skupinky budou na trasu postupně odcházet od 18:00 do 18:45 od bočního vchodu u tělocvičny. Strašidla pro vás mají připravena stanoviště s úkoly. V cíli na děti čeká sladká odměna a teplý čaj, na statečné rodiče medovina. Děti by měly stezku absolvovat v doprovodu dospělého. Akce končí ve 20:00. Těší se na vás dětský parlament. (Ji)

Kloboukový den

Na čtvrtek 19. října připravil dětský parlament pro své spolužáky Kloboukový den. Proto bychom měli všichni přijít do školy v nějakém klobouku. Může být jakýkoliv,  třeba i vyrobený doma z papíru. Pro děti je během přestávek připravena soutěž  "Hledání obrázků s kloubouky". Té se může zúčastnit pouze ten, kdo bude mít kloubouk na hlavě. Výherci budou odměněni při losování na "čtverci". Těšíme se na vás. (Ji + DP)