Nejlepšími sportovci Dorota Vojtěchová a Šimon Souček

V 35. ročníku celoroční soutěže "O nejlepšího sportovce školy" s přehledem zvítězili Dorota Vojtěchová (9. A) a Šimon Souček (8. B). Dorota si zajistila celkové vítězství díky tomu, že během roku třikrát překonala či vyrovnala školní rekordy (v běhu na 1000 metrů a v běhu na 800 metrů). Šimon získal titul poprvé a má ještě šanci zvítězit v příštím roce. V kategorii dívek na stříbrný stupínek vystoupila Kateřina Horáková (8. A) a bronzová byla další dívka z 9. třídy, Anežka Kultová. Stříbrnou medaili do své sbírky si pověsil Tomáš Tomčiak (7. B). Všem chlapcům z druhého stupně vypálil rybník Jakub Balcar (6. B), když ihned v prvním roce mezi staršími získal bronz. Gratulujeme medailistům a děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci školy na sportovních soutěžích. Všem žákům přejeme krásné sportovní zážitky a spokojenost se svými pohybovými dovednostmi v příštím školním roce. (Pk Tv+sport)