Ve čtvrtek 2. května 2019 ve Sportovním areálu Květoslava Matysky proběhlo okrskové kolo 51. ročníku Poháru rozhlasu. Hlavním organizátorem letošního ročníku byla ZŠ Bratří Čapků Úpice. Letos jsme obhajovali tři loňská vítězství. Bohužel pohár dokázaly udržet v lánském vlastnictví pouze starší dívky. Mladším chlapcům k zlatu chybělo 109 bodů. Skončili druzí za atlety ze ZŠ Malé Svatoňovice. Na stříbrnou příčku dosáhli i starší chlapci. V této kategorii opět zvítězili hoši z Malých Svatoňovic. Lánská mladší děvčata nestačila na své soupeřky a obsadila poslední místo. Potěšilo nás 22 individuálních medailí (7 zlatých, 7 stříbrných a 8 bronzových). Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v kole okresním. (Pk Tv+sport)