Patnáct týmů se ve středu 15. května sjelo na krajské kolo ve Štafetovém poháru do Nového Města nad Metují. Pro lánské nejmenší běžce už postup ze 3. místa v okrese byl velkým úspěchem. Velké naděje jsme si nedělali, chtěli jsme si zazávodit a získat nové zkušenosti. Déšť, vítr a zima nás však nezastavily. Naše škola se nemůže rovnat s velkými školami, které vybírají z dvojnásobného počtu dětí. V kategorii 1.-3. tříd jsme sice skončili čtrnáctí, ale páťáci vše vynahradili. Pěkné předávky a velká bojovnost jim vyneslo 3. místo. Pak přišla na řadu smíšená štafeta, opět naše děti zabodovaly. Bylo z toho vynikající 5. místo v Královéhradeckém kraji. Z trutnovského okresu jsme postupovali jako třetí a dnes jsme byli z okresu Trutnov první! Velká gratulace a pochvala za vzornou reprezentaci školy! (Pk Tv+sport)