Nejlepší sportovci školy vyhlášeni

Celoroční soutěž "O nejlepšího sportovce školy" i přes mimořádné omezení má své vítěze. Medailisté byli vyhlášeni v úterý 30. června 2020 při slavnostním zakončení školního roku. Vítěz získal pohár. Všichni ocenění byli dekorováni cennými kovy a sportovní odměnou. Kategorii dívek 1. stupně s přehledem vyhrála Leona Uhlířová (4. A). O druhém místě pro Natálii Tomkovou (4. B) rozhodlo její medailové umístění na okrskovém kole ve šplhu. Třetí byla Patricie Kociánová (4. A). Mezi chlapci 1. stupně zvítězil Tomáš Tomčiak (5. B), druhý byl Ondřej Píša (3. A) a třetí Karel Havlíček (2. A). Na druhém stupni se ihned 4 šesťáci umístili na bedně. Mezi dívkami byla zlatá Kateřina Horáková (6. A), stříbrná  Yen Nhi Vu Thi (6. B) a bronzová Anežka Kultová (7. A). V kategorii chlapců 6.-9. tříd loňský titul s velkým náskokem obhájil Ondřej Souček (8. A). Na druhém místě skončil jeho mladší bratr Šimon (6. B). Bronzový stupínek obsadil Jiří Peterka (6. B). Medailistům gratulujeme! (PK Tv+sport)